KONZULTANT PERSONÁLNÍ AGENTURY - OLOMOUC

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Láká Vás práce konzultanta v personální agentuře? Pak jistě proto, že tušíte, že se nejedná o poklidnou kancelářskou práci, ale dynamické spojení personalistiky s obchodem. Tato práce vyžaduje vysoké pracovní nasazení, zapálení pro to, najít firmám odborníky, které nemají. Vyžaduje snahu pochopit práci pracovníků mimo Váš obor - a to hned v několika různých firmách najednou. Této práci musíte věnovat mnohem větší úsilí, než několik hodin pasivního sezení v kanceláři. Teprve pak obstojíte a můžete se podílet na personálním obsazení významných firem na trhu! Nebojíte se takové zodpovědnosti a přesně tak si představujete uplatnění pro své schopnosti a dovednosti? Pak neváhejte zareagovat na naši nabídku práce! Do přátelského kolektivu výjimečně schopných expertů hledáme pozitivně laděného kolegu/kolegyni na olomouckou pobočku na obchodní pozici: KONZULTANT PERSONÁLNÍ AGENTURY - OLOMOUC

Pracovní náplň

  • Realizace náborů pro společnosti v Olomouckém kraji
  • Vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání, kteří odpovídají požadavkům klientů
  • Administrativa náborů, reportování o stavu klientům
  • Budování a rozvoj vztahů s klienty a udržování vztahů s kandidáty
  • Plnění stanovených úkolů dle standardizovaných procesů a jejich reportování

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné obchodní pozici v kanceláři podmínkou, přímo v recrutimentu velkou výhodou
  • Aktivní znalost AJ/NJ
  • Slušné vystupování, kultivovaný projev, bystrý úsudek
  • Diskrétnost v jednání s klienty a kandidáty
  • Organizační schopnosti, výkon pod tlakem
  • ŘP sk. B, nutná praxe v řízení
  • Požadujeme motivační dopis, ve kterém se nám představíte a zmíníte důvody, proč chcete pracovat v Advantage Consulting jako konzultant a to s uvedením konkrétních přínosů pro náš tým recruiterů

Co nabízíme?

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem v České republice
  • Fixní mzda a motivační složka mzdy
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Dle dosažených výsledků telefon k soukromému využití, věcné dary, příspěvek na dovolenou
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Místo práce: Olomouc, schůzky u klientů mimo Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.