HR CONSULTANT - OLOMOUC

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte práci, kde se ráno v klidu nasnídáte, dopoledne projedete Facebook a e-shopy? Obvoláte si úřady, naplánujete své volnočasové aktivity a ve dvě odpoledne začnete umývat hrnek od kafe? Pak už nemusíte číst dále. Pokud ale toužíte po seberealizaci v práci, která je hodnocena dle vynaloženého úsilí a chcete sklidit ovoce své píle, pak jste narazili na nabídku práce právě pro Vás! Personální agentura Advantage Consulting, člen AFI, společnost oceněná jako Top odpovědná firma – cena Veřejnosti 2014 v kategorii malá firma, hledá na olomouckou pobočku, která obsazuje stovky pracovních míst ročně, posilu na obchodní pozici HR Consultant! Hledáme komunikativní osobnosti, které nehledají problémy, ale hledají řešení, kolegy, kteří chtějí brát a vědí, že nejdříve musí dát něco sami. HR CONSULTANT - OLOMOUC

Pracovní náplň

  • Zajištění nástupu vhodných kandidátů na pracovní pozice u firem a to dle stanoveného plánu každý měsíc
  • Denní aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů s nabídkou práce
  • Vedení prvních kol pohovorů s kandidáty ve výběrových řízeních
  • Administrativa náborů, zapisování důležitých údajů v systému
  • Spolupráce s úřady a školami
  • Reportování o stavu náboru klientům a kandidátům
  • Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
  • Každodenní reportování o vykonaných činnostech na zakázkách dle interních pravidel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, schopnost práce s PC (Outlook, Excel, Word, hledání v databázích)
  • Praxi v recruitmentu z personální agentury nebo na obchodní pozici, která podléhala plnění obchodního plánu (ne maloobchodní prodej)
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a ochota doplnit si slovní zásobu o odbornou terminologii
  • Zájem o strojírenskou problematiku a ochotu proniknout do náplní práce technických pozic
  • Vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
  • Slušnost, bystrý úsudek, diskrétnost v jednání s klienty a kandidáty
  • Ochotu dodržovat pevný začátek pracovní doby a dress code Business Casual
  • Požadujeme motivační dopis, ve kterém se nám představíte a zmíníte důvody, proč chcete pracovat v Advantage Consulting jako konzultant a to s uvedením konkrétních přínosů pro náš tým recruiterů

Co nabízíme?

  • Práci na HPP s fixní mzdou a provizemi
  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem v kraji
  • Přidělení zakázek nadřízeným bez nutnosti jejich vlastní akvizice
  • Zázemí největší české personální agentury, člen AFI, APPS, držitel ocenění Stejná Šance, Top odpovědná firma 2014 Cena veřejnosti v kategorii malá firma
  • Moderní pracoviště v technologicky vyspělé budově BEA v dobré dopravní dostupnosti a s parkovištěm
  • Zaučení a supervizi pracovníkem s praxí min. 5 let v Advantage Consulting
  • Podpora při zájmu o obchodní činnost – nové akvizice
  • Profesní růst v rámci společnosti na experta nebo Team Leadera
  • Příspěvek na stravování, kantýna v budově, cca 15 minut pěšky do centra města
  • Příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Dle délky PP ve firmě příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností a možnost jazykového vzdělávání
  • Služební telefon k soukromému využití po zkušební době
  • Dle dosahovaných výsledků ke mzdě dále věcné dary, příspěvek na dovolenou
  • Místo práce: Olomouc, schůzky u klientů mimo Olomouc v lokalitě od Šumperka po Vyškov