TECHNIK/TECHNOLOG JUNIOR JIHLAVA (37 - 43.000 KČ)

37000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vystudovanou technickou školu a chcete pracovat v mezinárodní výrobní společnosti? Rádi byste se zapracovali v oblasti zlepšování procesů nebo zavádění nových výrobků? Pak prosím čtěte dál! Zahraniční výrobní firma Vám již drží místo na pozici TECHNIK/TECHNOLOG JUNIOR JIHLAVA (37 - 43.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Každodenní řešení problémů ve výrobě
  • Nastavování vhodných zlepšovacích procesů
  • Implementace těchto procesů a opatření
  • Tvorba a správa výrobní dokumentace
  • Komunikace s kolegy ze zahraničních poboček

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Schopnost tvořit výrobní dokumentaci
  • Znalost CAD programů - AutoCAD a Solid Works
  • Kolegu/Kolegyni s týmovým duchem
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • Stabilní mzdu a mezinárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové a odborně technické kurzy

  • Místo výkonu práce: Jihlava