BUSINESS MANAGER - FMCG (70-90.000 Kč)

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Moderní společnost, která dloudohobě dodává prémiové italské potraviny a nápoje pro trh v ČR a SR, hledá posilu svého obchodního týmu na pozici: BUSINESS MANAGER - FMCG (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • akvizice nových zákazníků v regionu Praha a okolí
  • péče o stávající klienty (obchodní řetězce v ČR a SR)
  • nastavování cen v souladu s firemní politikou
  • plánování a realizace prodejních akcí v řetězcích
  • tvorba prezentací a uvádění nových produktů na trh
  • komunikace a jednání s dodavateli pro moderní trh

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti FMCG podmínkou
  • zaměření na dosahování cílů
  • zkušenosti s vyjednáváním cenových podmínek

Co nabízíme?

  • firemní automobil
  • zázemí skvělé firmy s luxusním officem
  • slevy na atraktivní sortiment
  • mobil, notebook
  • podpora při zaškolení
  • reálná možnost profesního růstu a vzdělávání
  • karta multisport
  • místo výkonu práce: Praha (+ okolí)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu nejedla@theones.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi.