VEDOUCÍ REALIZACE SUCHÉ VNITŘNÍ VÝSTAVBY (80. - 120.000 Kč)

80000 - 120000 Kč

Společnost se stabilním postavením na českém trhu hledá profesionála ve stavebním oboru s manažerskými ambicemi. Ideálním kandidátem jste, pokud máte zkušenost v realizaci staveb, dodržujete stanovené termíny a důraz kladete na kvalitu. Pokud máte i obchodního ducha a hledání nových zakázek je pro Vás profesní výzva, hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Organizace práce týmu, delegování úkolů a motivace zaměstnanců k dosažení společných cílů
  • Řízení průběhu projektů od počátku do konce
  • Proaktivní přístup k získávání nových zakázek
  • Zajištění, aby veškeré práce byly prováděny v souladu s požadavky zákazníků, standardy kvality a stanovenými termíny
  • Personální zaštítění oddělení včetně školení a rozvoje stávajících členů týmu
  • Rozpoznání potřebného vybavení a technologií pro efektivní provoz střediska
  • Zodpovědnost za hospodářské výsledky střediska
  • Plánování dlouhodobých strategií pro udržení stability a růstu
  • Kontrola průběhu prací na staveništích a řešení případných problémů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru
  • Výhodou je vzdělání v pozemním stavitelství
  • Zkušenost v realizaci větších staveb ve veřejných zakázkách
  • Zkušenost se sádrokartonovými konstrukcemi nebo suchými stavbami
  • Zkušenost s ekonomickým řízením stavby
  • Platný řidičský průkaz
  • Schopnost uvažování v dlouhodobém horizontu
  • Zaměření na výsledek a proaktivní přístup
  • Výhodou pro Vás bude autorizace v oboru pozemních staveb a školení v oblasti montáže

Co nabízíme?

  • Budete součástí managementu společnosti s aktívním podílem na směřování dalšího rozvoje oddělení
  • Nadstandardní manažerský balíček zaměstnaneckých výhod
  • Roční bonusy
  • Podíl ze zisku oddělení, který si můžete sami ovlivnit
  • Služební vůz
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kratky@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Roman Krátký
HR Consultant

+420720025150
kratky@acjobs.cz