PRODUKTOVÝ MANAŽER - přenosové systémy (70-80.000 Kč)

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s produktovým management v energetice a vývojem hardwarových řešení na míru? Rádi byste pracovali ve společnosti, která se zabývá vývojem vlastního HW pro klíčové klienty na českém energetickém trhu? Pak pro vás máme zajímavou příležitost v ryze české společnosti! Technologická společnost působící v oblasti energetiky, dopravy a veřejné sféry hledá do menšího týmu produktových manažerů posilu na pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER - přenosové systémy (70-80.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

    • Spolupráce v menším týmu na tvorbě a vývoji nových produktů
    • Vývoj produktu a úzká spolupráce s vývojovými týmy
    • Tvorba uživatelských manuálů, spolupráce s naším marketingovým týmem a školení nových i stávajících zákazníků
    • Účast na přípravě obchodních nabídek
    • Podpora našich techniků a obchodníků

Co požadujeme?

    • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
    • Znalost paketového prostředí
    • Zkušenosti s vývojem HW produktů pro energetiku
    • Vysoká nebo střední škola technického směru
    • Dobrá znalost angličtiny
    • Uživatelská znalost Linuxu

Co nabízíme?

    • Fajnový tříčlenný produktový tým
    • Vlastní vývoj i výroba in-house
    • Pružná pracovní doba
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • 25 dní dovolené
    • Stravenky
    • Kancelář v centru Prahy

Kdo vám pomůže?

Jaroslav Večeřa
HR Consultant

+420775474381
praha@acjobs.cz