PROFESIONÁL OFSETU 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

až 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste tiskařský profesionál, co má zkušenosti s ovládáním razícího a vysekávacího stroje v polygrafickém odvětví? Je pro Vás zajímavé se finančně posunout a pracovat na jednu směnu a bez víkendů? Pak se neváhejte ozvat! Pošlete svůj životopis a povíme si ví!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Budete pracovat s razícím a vysekávacím stroje
  • Nastavovat program
  • Kontrolovat výsledný produkt
  • Komunikovat s kolegy

Co požadujeme?

  • Ovládání razícího, vysekávacího stroje
  • Zkušenost s Ofsetem
  • Manuální a technická zručnost
  • Zkušenost s ovládáním průmyslového stroje

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu - bez víkendů
  • Pružná pracovní doba
  • 2krát ročně bonusy
  • Dotované obědy přímo v areálu firmy
  • Dovolená nad rámec
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Místo práce: Brno jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.