SEŘIZOVAČ NA OBRÁBĚCÍ STROJE (35-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Máte zkušenosti se seřizováním CNC strojů? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete si vydělat slušné peníze a pracovat pro nadnárodní společnost? Neváhejte a zašlete mi Váš životopis a pracujte jako SEŘIZOVAČ NA OBRÁBĚCÍ STROJE (35-50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • seřizování CNC strojů
  • příprava nástrojů
  • provádění běžné údržby na zařízeních
  • spolupráce na rozjezdu nové výroby
  • diagnostika poruch a následná oprava

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání technického směru
  • zkušenosti se seřizováním CNC strojů
  • znalost programů Siemens apod.
  • zkušenosti s měřidly
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat ve 12ti směnném provozu

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • dotovaní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • kafetérie
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce

  • nástup možný IHNED
  • lokalitu okres Kutná Hora