SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Hledáte práci v Brně na pozici SUPPLIER QUALITY ENGINEER? Hovoříte anglickým jazykem, máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality a jste ochotni cestovat? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost pohybující se na trhu výroby pro automobilový průmysl hledá nového pracovníka na pozici: SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • řešení zjištěných problémů
  • zlepšování procesu v oblasti kvality
  • řízení kvality dodavatelů (výkon a certifikace)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe ve výrobní společnosti - automotive
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality, ISO 16949
  • zkušenost s audity nebo certifikací dodavatelů
  • znalost programu SAP
  • ochota cestovat
  • komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • dovolená navíc, 13. plat
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Brno