OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ (AŽ 90.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Zajímá Vás pozice, kde budete mít na starosti obchodní aktivity v oblasti nástrojů pro obrábění? Jste technicky zdatní a komunikativní? Jste zkušeným obchodníkem ze strojírenství? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast Moravy: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ (AŽ 90.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Budování a udržování vztahů s partnery
  • Prodej produktů a souvisejících služeb
  • Poskytování technické podpory klientům
  • Spolupráce na přípravě řešení pro klienta, tvorba nabídek
  • Příprava podkladů, základní administrativa

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření (ideálně strojírenství)
  • Prokazatelné zkušenosti s obchodem v oblasti strojírenství
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a obchodního ducha
  • Ochotu cestovat po celé Moravě
  • ŘP sk. B - aktivní ridič
  • Samostatnost, zodpovědnost, odolnost a technické myšlení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Osobní ohodnocení a bonusový systém
  • Příspěvek na pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební vůz, telefon a notebook
  • Provize z prodeje
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Morava
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.