OBSLUHA CNC - HORIZONTKÁŘ (33-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti na velkém CNC stroji? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám pracovat ve dvou směnném provozu? Tak mi zašlete svůj životopis! Výrobní společnost přijme do svého týmu posilu na pozici: OBSLUHA CNC - HORIZONTKÁŘ (33-38.000 Kč))

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavení a obsluha CNC obráběcího stroje
  • Základní programování strojů
  • Práce s měřidly
  • Určení závad na stroji a přijímání nápravných opatření
  • Práce dle výkresové dokumentaci

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ technického směru
  • Praxi na velkém CNC stroji, ideálně na horizontce
  • Znalost čtení výkresů
  • Ochotu pracovat v 2směnném provozu (po-pá)
  • Logické myšlení a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Dotované obědy ve firemní restauraci
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na ŽP/PP
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci ve 2 směnném provozu

  • Lokalitu: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.