LAUNCH MANAGER (80-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 90000 Kč

Poohlížíte se po novém pracovním uplatnění a máte zkušenosti v oblasti řízení projektů a procesů, FMEA? Jste kreativní a máte výborné organizační, komunikační a analytické schopnosti a neschází Vám technické myšlení? Komunikace v angličtině na denní bázi je pro Vás naprostou samozřejmostí? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Hledá se: LAUNCH MANAGER (80-90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Podpora zákazníků z technického hlediska
  • Zodpovědnost za řízení a vývoj projektů
  • Zodpovědnost za dodržování nákladů a rozpočtů na uvedení projektu
  • Spolupráce a podpora oddělení Supply Chain
  • Vedení dokumentace dle norem
  • Neustálé zlepšování ve výrobě

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost specifických požadavků zákazníka
  • Zkušenosti na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon, Notebook

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih