TECHNOLOG - ZEMĚDĚLSKÉ CELKY (40 - 50.000 KČ)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Jste projektant, kterého baví oblast moderních trendů a inovací v oblasti chovu zvířat? Umíte pracovat v programu AutoCad a domluvíte se alespoň trochu anglicky? Ať už máte praxi nebo ne zašlete nám svůj životopis! Úspěšná společnost s působností po celé České republice přijme kolegu/kolegyni na pozici TECHNOLOG - ZEMĚDĚLSKÉ CELKY (40 - 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Navrhování jednotlivých technologických prvků v rámci technologických celků v oblasti chovu drůbeže a skotu
  • Komunikace s manažerem o vhodnosti technologie
  • Aktivní spolupráce s investory a zahraničními dodavateli
  • Podpora při samotné realizaci technologického zařízení

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání (stavební, strojírenské nebo zemědělské)
  • Nadšení nebo zkušenosti v oblasti technologických celků pro chov drůbeže a skotu
  • Schopnost práce v programu Auto CAD
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni - písemná i hovorová forma
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Kompletní zaškolení a zapracování do této problematiky
  • Intenzivní kurz anglického jazyka
  • Stabilní zaměstnání
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Různorodou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bydliště: Tábor

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics