ASISTENT/KA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI - KLADNO (až 42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti z pozice asistenta či asistentky a rádi byste je využily ve velké mezinárodní společnosti? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Pro mezinárodní společnost na Kladensku hledáme vhodnou posilu na pozici: ASISTENT/KA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI - KLADNO (až 42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • administrativní podpora oddělení (objednávání kancelářských potřeb, rezervace zasedaček, zajištění občerstvení pro návštěvy)
  • práce v systému SAP
  • tvorba objednávek pro oddělení údržby
  • docházky, reporty
  • koordinace schůzek a spolupráce s ostatními odděleními
  • administrativa

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalost práce v interním systému (SAP ideálně) a MS Office
  • příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Kladno