SERVISNÍ TECHNIK §6 - ZAHRANIČÍ (40-55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vzdělání v oboru elektro a vlastníte vyhlášku s §6? Domluvíte se anglicky nebo německy a rád/a cestujete do zahraničí? Máte zkušenost s opravou a instalací strojů? Výborně, jste náš člověk! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK §6 - ZAHRANIČÍ (40-55.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • práce na přípravách projektů
  • elektromontážní práce
  • instalace a servis tepelných výměníků
  • školení obsluhy
  • komunikace s klienty
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 sb. ( nebo 250/2021 Sb.) §6
  • zkušenost se servisními výjezdy
  • ŘP sk. B
  • komunikativní angličtinu/němčina
  • ochotu jezdit na výjezdy po ČR i zahraničí

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • sick days
  • bonusy a prémie
  • diety
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • příspěvek na stravu, volný čas a pojištění

  • lokalitu: Jihlava + výjezdy