KVALITÁŘ NA 1 SMĚNU (40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Vyznáš se v normách ISO a technické dokumentaci? Chceš pracovat v kovovýrobě a mít možnost kariérního růstu? Už nechceš pracovat na směny? Pokud se ti ta představa líbí, zašli životopis na Sojkova@acjobs.cz. Staň se novým parťákem/parťačkou na pozici: KVALITÁŘ NA 1 SMĚNU (40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spravovat zákaznické a dodavatelské reklamace do systému
  • kontrolovat zákaznické a dodavatelské reklamace
  • určování neshod
  • označení výrobků
  • uložení výrobků
  • kontrola výrobků dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • znalost norem ISO
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost MS Office
  • základní znalost AJ/NJ
  • SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST, SPOLEHLIVOST
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 13.plat
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na životko

  • Místo výkonu práce: Holýšov