HLEDÁME ABSOLVENTY TECHNICKÉHO OBORU

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máš vystudovanou školu technického zaměření a chceš se pohybovat v tomto směru? Chceš mít super kolegy, práci u stabilní firmy a profesně růst? ANO? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis! Zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: HLEDÁME ABSOLVENTY TECHNICKÉHO OBORU

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Dle pozice

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VŠ technického oboru
  • Základní technické znalosti ze školy
  • Proaktivnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Být týmový hráč!

Co nabízíme?

  • Fajn kolegy, vše důležité Tě naučíme!
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Volné víkendy!
  • Možnost karierního růstu
  • Navyšování mzdy
  • Pestré bonusy a odměny
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Práce v kmenu společnosti!

  • Místo výkonu: Olomouc