PODPORA ZAHRANIČNÍCH KOLEGŮ - OD 32.000 KČ

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte již zkušenosti z oblasti HR, organizace a flexibilita je Vám vlastní? Pokud mluvíte plynule Srbsky nebo jste Srb/Chorvat mluvící plynule česky - jste náš člověk! Právě hledáme do týmu kouzelného kolegu/yni, který se stane ,,chůvou" našich srbských kolegů. Najdete se v níže napsaných požadavcích a máte zájem posílit naše řady - pak neváhejte, představte se mi v životopise a já se s Vámi ráda spojím s dalším postupem.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce primárně zaměřená na starost o naše kolegy ze Srbska a přímá účast u jejich pohovorů
  • Spolupráce na tvorbě smluv, vyřizování víz a pracovních karet
  • Zajištění ubytování, včetně smluvních podmínek
  • Zajištění lékařské péče, přítomnost na úřadech, včetně komunikace s OAMP, ÚP
  • Tlumočnická činnost nejen na pracovišti, ale i mimo něj
  • Budete hlavně kouzelnou osobou, která dokáže potřeby a prosby zahraničních kolegů přetlumočit a vyřešit

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Předchozí zkušenost z oblasti HR vítané+
  • Znalost ČJ a Srbského jazyka na tlumočnické úrovni
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Organizační, komunikační, argumentační, analytické a vyjednávají schopnosti
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat dle zkušeností - od 32.000 Kč
  • Bonusy a prémie
  • Benefitní program
  • Možnost občasné práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.