SAP PODPORA S NĚMČINOU (50-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se systémem SAP alespoň na uživatelské úrovni? Chcete mít příležitost na implementaci, vývoj a řešení problémů v prostředí SAP? Mluvíte plynule německy a nevadí Vám se zaučovat v zahraničí? Nejste profík, ale spíše junior? Nevadí, vše Vás naučíme! Pošlete mi svůj životopis a staňte se součástí společnosti na pozici: SAP PODPORA S NĚMČINOU (50-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za správu ERP systému SAP
  • Vývoj a testování novinek, implementace nových řešení
  • Správa uživatelů a nastavení oprávnění
  • Zaškolení uživatelů a tvorba manuálů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost německého jazyka pro denní komunikaci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Znalost prostředí SAP je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Práci z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Přátelský kolektiv

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!