OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S POLŠTINOU (55.000 Kč+prémie)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti jako obchodní zástupce? Mluvíte polsky a cestovat za zákazníky Vám nevadí? Chcete pracovat na projektech z oblasti energetiky a máte znalost systému SAP? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S POLŠTINOU (55.000 Kč+prémie)

Pracovní náplň

  • Akvizice nových klientů a péče o stávající klienty
  • Zpracování podkladů a tvorba nabídek
  • Analýza a monitoring trhu
  • Cestování k zákazníkům v rámci Moravy a Polska

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického technického směru
  • Orientaci v elektru a energetice
  • Praxi na pozici Obchodního zástupce
  • Polský jazyk na komunikativní úrovni
  • Elektrotechnická vyhláška výhodou
  • Ochotu cestovat po Moravě a Polsku

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Práci z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Přátelský kolektiv

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Sídlo společnosti Praha
  • Práce z domu - možnost kanceláře v Brně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!