INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hovoříte anglickým jazykem a máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (42 - 62.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení kvality dodavatelů
  • Zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • Vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • Zlepšování procesů v oblasti kvality
  • Školení zaměstnanců v oblasti kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe ve výrobní společnosti – automotive výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality
  • Komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home-office
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha-východ, Stará Boleslav
  • Termín nástupu: IHNED/dohodou