IT ADMINISTRÁTOR L2/L3

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsme mezinárodní holdingová skupina a aktuálně hledáme do našeho týmu dalšího parťáka, který nám pomůže se správou více jak 2 000 koncových zařízení. Pokud máte zkušenost s podporou úrovně L2/L3, dokážete skriptovat v PowerShell, znáte dobře prostředí Microsoftu a do toho i komunikovat v angličtině, neváhejte se nám ozvat! Rádi s Vámi probereme detaily na osobním pohovoru v Praze.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní správa prostředí Microsoft pro firemní uživatele
  • Řízení koncových zařízení (Intune/SCCM)
  • L2/L3 support
  • Skriptování v PowerShell
  • Testování a implementace nových funkcionalit

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (občasná komunikace se zahraniční centrálou)
  • Zkušenost se skriptovacím jazykem PowerShell
  • Zkušenost s podporou L2/L3 výhodou
  • Přesah do DevOps výhodou

Co nabízíme?

  • Home office po domluvě
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborná školení
  • Příspěvek na sport
  • Služební HW vybavení

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.