SEŘIZOVAČ CNC BONUS 60 000kČ

Neaktivní nabídka

42000 - 46000 Kč

Máš třeba i minimální zkušenost s prací na fréze nebo soustruhu? Nechybí ti manuální zručnost a chuť se dál posunovat v profesi? Čeká Tě práce v moderním a čistém provozu! Máme připraveny spousty bonusů! Pokud Ti nečiní potíž pracovat na směny dej o sobě vědět!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování výrobních strojů
  • Pravidelná kontrola zařízení a výrobků
  • Dodržování výrobních technologií a postupů
  • Údržba a servis výrobních strojů
  • Spolupráce s výrobním týmem

Co požadujeme?

  • Absolvent SOU technického směru
  • Základní orientace v technické dokumentaci
  • Práci v rámci 12 hodinových směn/denní a noční
  • Základy prace na fréze, soustruhu, aj.

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus 60 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Další finanční odměny
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo práce Brno venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.