SPECIALISTA KVALITY (od 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti v oblasti kvality a hledáte nové praconí uplatnění? Angličtinu máte na komunikativní úrovni? Pojem jako FMEA nebo 5WHY Vám nejsou cizí? Tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní spoelčnost hledá novou posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY (od 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • vedení analýz s vyhodnocováním rizik běhm životního cyklu produktu
  • zpracování postupů pro oblast řízení rizik a tvorba dokumentace
  • koordinace procesu řízení preventivních a nápravných opatření
  • kooperace na sběru dat z oblasti kvality
  • spolupráce na interních auditech

Co požadujeme?

  • min SŠ technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalost ISO norem 9001 a další
  • zkušenosti s řízením rizik
  • znalosti metodiky FMEA
  • komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce z domu
  • 13.plat
  • 25 dní dovolené
  • penzijko
  • vzdělávání

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Slaný