OBSLUHA LASERU (30 - 45 000 Kč) + 13. plat

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Hledáme šikovného absolventa, který se orientuje ve výkresové dokumentaci a je ochotný pracovat na 3 směny. Pokud se chceš rozvíjet a učit novým dovednostem, tak nám rozhodně zašli svůj Životopis a my se ti hned ozveme!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC laseru
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kontrola materiálu
  • Údržba stroje

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s obsluhou CNC - výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na životko
  • Příspěvky nad rámec zákoníku
  • Stravenky
  • 13.plat

  • Místo výkonu práce: Holýšov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.