QMS&QA SPECIALIST - OD 93.000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

93000 - 115000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste dravcem v rybníce kvality a Vaší pozornosti neunikne jediná špatná návnada, která by mohla narušit průzračnost Vašich vod? Pokud dokážete systematickým postupem dojít ke kvalitní výrobě, vykomunikovat veškeré potřeby v anglickém jazyce a držet prst na tepu firemního systému řízení jakosti, pak se mi určitě představte v životopisu, jelikož jste TEN koho hledáme.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Celková záštita firmy z pozice manažera kvality
  • Správa systému řízení interní a zákaznické kvality
  • Dohled nad procesy od návrhu, vývoje, nasazení, údržby až po dokumentaci produktu v souladu s platnými normami a standardy
  • Správa interních auditů
  • Řízení problematiky interních neshod, požadavků zákazníka a reklamací
  • Vedení příslušné evidence
  • Aktivní komunikace se zahraničními auditory i zákazníky
  • Analýzy, reporty, inovace
  • Vedení, motivace a podpora svých podřízených

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ - nejlépe technického směru
  • Prokazatelná praxe z výrobní společnosti v oblasti řízení kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • AJ - komunikativní slovem i písmem
  • PC - Balíček MS Office, PowerPoint, zkušenost s interními systémy
  • Organizační, analytické, technické, komunikativní, prezenční a argumentační schopnosti
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 93.000 Kč
  • Prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného homeoffice
  • 25 dní dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.