SENIOR ÚČETNÍ (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte za sebou praxi v oblasti účetnictví? Ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj strukturovaný životopis v AJ. Stabilní a úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá nového lídra týmu na pozici: SENIOR ÚČETNÍ (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Účetní operace v české i zahraniční měně
  • Účtování FP, FV a interních dokladů
  • Kooperace s auditory, daňovými poradci, úřady apod.
  • Chystání podkladů pro audit
  • Vedení záznamů a evidencí
  • Kontrola účetních procesů
  • Správa dlouhodobého majetku

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Předešlou praxi v oblasti účetnictví podmínkou
  • Znalost systému SAP
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenkový paušál
  • Benefitní kartu např. do lékárny, volný čas
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Plzeň