ŠKOLITEL ROBOTŮ PRAHA

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou pracovní výzvu a nebojíte se vystupovat před lidmi? Máte praxi s programováním robotů a angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni? Nevadí Vám občas zajet za zákazníkem? Tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: ŠKOLITEL ROBOTŮ PRAHA

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • zajišťování školení pro klienty v oblasti robotiky
  • aktivní nabízení školení
  • aktualizace metodiky a obsahu školení
  • návrh a realizace nových nápadů pro školící zařízení
  • administrativní činnost v rámci pozice
  • podpora výstav z technického hlediska, technické workshopy
  • podpora středních škol v oblasti robotiky

Co požadujeme?

  • znalost programování robotů podmínkou (např. FANUC)
  • praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenost s vystupováním před lidmi
  • organizační schopnosti
  • zkušenosti z výroby velkou výhodou
  • dobrou znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha + občasné výjezdy mimo kancelář