SPECIALISTA NÁKUPU – PRAHA

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako nákupčí ve strojírenství nebo elektrotechnice? Chcete pracovat v příjemném a přátelském prostředí? Mluvíte plynule anglicky a chcete pracovat na zajímavých mezinárodních projektech? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU – PRAHA

Pracovní náplň

  • nákup dílů a elektro součástek pro výrobu
  • spolupráce s dodavateli a vyjednávání podmínek
  • vedení agendy objednávek a zpracování reklamací
  • komunikace napříč firmou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • zkušenosti v oblasti technického nákupu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat na občasné krátké služební cesty

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • systém Cafeterie
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost občasného home office
  • firemní akce a teambuildingy
  • Multisport kartu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!