PROJEKTANT POŽÁRNÍ OCHRANY §6 (30-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku §6? Máte zkušenosti s vytváření elektrotechnické dokumentace v AutoCAD? Poklud k tomu všem máte alespoň základ angličtiny a chuť podílet se na realizaci zařízení, která chrání lidské životy pošlete nám svůj životopis! PROJEKTANT POŽÁRNÍ OCHRANY §6 (30-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • příprava elektrotechnické dokumentace ve všech stupních
  • kalkulace projektu
  • příprava pokladů pro fakturaci projektu
  • spolupráce s obchodními zástupci
  • dohled nad realizací projektu

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • vyhlášku 50/1978 sb. nebo 194/2022 Sb. §6
  • dobrou znalost práce s AutoCAD
  • angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B
  • technické myšlení
  • zkušenosti přípravou rozpočtů - výhodou!

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravné a pojištění
  • odborné zaškolení
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pohodový tým

  • nástup možný ihned
  • lokalitu: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.