BOZP/PO MANAŽER (65-70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi jak BOZP/PO manažer? Máte zkoušku z odborné způsobilosti v prevenci rizik? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Do stabilní nadnárodní společnosti hledáme novou posilu do týmu na pozici: BOZP/PO MANAŽER (65-70.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
  • Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství
  • Organizace auditů BOZP a ŽP
  • Poradenství a konzultace v dané oblasti vedoucím pracovníkům
  • Zodpovědnost za proškolení zaměstnanců
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxe na podobné pozici nutností
  • Zkoušku z Odborné způsobilosti v prevenci rizik
  • Kvalifikace jako Technik požární ochrany
  • Znalost ISO 45001, ISO 14001
  • Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • MULTISPORTKA
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - jih