KONSTRUKTÉR (45 - 53 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš znalosti problematiky lisování? Máš již praxi v oblasti konstrukce lisovacích nástrojů? Anglický jazyk ovládáš na komunikativní úrovni? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce nástrojů
  • Úpravy nástrojů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ ideálně strojírenské
  • Znalost problematiky konstrukce lisovacích nástrojů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost 3D programů Catia nebo Solid Works

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 700 Kč
  • Půlroční prémie od 5000 Kč
  • Bonus 450 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.