TEAM LEADER PŘÍPRAVÁŘŮ Praha-západ

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte zkušenost s prováděním stavebních rozpočtů a kalkulací? Zvládnete vést menší tým? Chcete se podílet na rozsáhlém projektu silniční výstavby? Mezinárodní stavební společnost hledá pro svůj projekt pracovníka na pozici: TEAM LEADER PŘÍPRAVÁŘŮ Praha-západ

Pracovní náplň

  • Vedení malého týmu přípravářů a rozpočtářů
  • Zpracování stavebních rozpočtů primárně pro silniční stavby
  • Kalkulace staveb
  • Evaluace výběrových řízení
  • Spolupráce s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Znalost stavebního SW ASPE
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Automobil i k soukromému využití
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Praha-západ
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.