VEDOUCÍ TÝMU MZDOVÝCH ÚČETNÍCH (AŽ 58.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Jihlava

Pro náš skvělý tým mzdových účetních hledáme teamleadera, který rozumí mzdové problematice a umí motivovat. Nehledáme kontrolora, hledáme partnera.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců závodu
  • Reporting vedení
  • Jednání s institucemi a úřady, spolupráce na auditech a kontrolách
  • Vedení týmu mzdových účetních, přidělování a následná kontrola práce

Co požadujeme?

  • Ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Výborná znalost mzdového účetnictví
  • Orientace v zákonech souvisejících s výkonem dané práce
  • Klidnou milou a systematickou osobu, co si umí určit priority

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Cafeterie
  • Dotované stravování
  • Výhodný tarif
  • Sportovní vyžití a vzdělávání zdarma
  • Benefity za věrnost, životní jubilea
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo výkonu práce Jihlavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.