PRACOVNÍK MONTÁŽÍ PRO ČR (40. - 50. 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás akční práce a změna pracovního prostředí či místa Vám nečiní obtíže? Rádi cestujete a jste aktivní řidič? Máte navíc zkušenosti s montáží a vyznáte se v technické dokumentaci? Výborně! Máme pro Vás skvělou práci, pište nám hned teď společně se svým životopisem!

Pracovní náplň

  • Montáž zařízení, sestav, jednotek a zařízení
  • Doplňkové zámečnické a montážní práce
  • Práce s technickou a servisní dokumentací
  • Obsluha potřených zařízení a strojů pro montáž
  • Cestování v rámci zakázek k zákazníkům (i zahraničí)

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání či vyučení
  • Praxe na obdobné pozici nutností
  • Orientace v technické dokumentaci - je v AJ (jazyk není nutný na mluvení, ale orientace v dokumentaci ano)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Motivující mzdu a nárok na roční bonus + proplácené cestovné a diety
  • 25 dní volna a k tomu navíc 3 sick days v roce
  • Zvýhodněné služby, bezúročné půjčky
  • Další profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Firemní a společenské akce a aktivity

  • Místo výkonu práce: pobočka Brno + cestování

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.