PRŮKOPNÍK VÝROBNÍ DIGITALIZACE - OD 35.000 KČ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte za sebou již praxi v oblasti výrobního plánování nebo logistiky a jste třeba absolventem IT oboru, kterého fascinuje digitalizace? Přejete si dostat možnost jedinečného projektu, který právě zavádíme a dát tak možnost Vaší fascinaci dát reálnou podobu? Pokud se navíc domluvíte anglicky - neváhejte, představte se mi v životopise a staňte se Průkopníkem digitalizace u nás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení procesů plánovaní výroby za použití nejmodernějších pomocníků (Nexeed MES atd.)
  • Správa dat v interním systému, aktualizace směrnic a standardů
  • Podílení se na projektech spojených se zefektivněním a zrychlením výroby včetně snížení nákladovosti
  • Analýzy, reporty, administrativa a dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - technické nebo it zaměření
  • Praxe z výrobní společnosti na oddělení plánování výroby nebo logistiky
  • PC - velmi dobrá znalost balíčku MS Office, interní systémy, nejlépe SAP (výhodou)
  • Schopnost analytického a systematického myšlení
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Pečlivý a důmyslný přístup k práci
  • Schopnost týmové spolupráce a ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 35.000 Kč/ dle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Práce na zcela nové projektu firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Bonusy a příspěvky
  • Propracované kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Bruntálsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.