NEBOJSA KE STROJI - VHODNÉ I PRO ŽENY A ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi manuálně zručný, nebojíš se učit novým věcem? Máš praxi z výrobní společnosti nebo jsi šikovný absolvent, který se chce zařadit do pracovního procesu a mít vyhlídky možného pracovního postupu? Pak mi zašli životopis a dáme ti možnost začít.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vkládaní, vykládání výrobků ze stroje a následná kontrola (měřením i vizuální)
  • Obsluha stroje, doplňování potřebného materiálu
  • Základní nastavení stroje

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Chuť učit se a zdokonalovat
  • Nebát se obsluhovat jednodušší stroje
  • Základní znalost práce na PC
  • Manuální zručnost
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 26 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v místní jídelně
  • Dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Nadstandardně proplácené přesčasy a příplatky za směnnost
  • Bonus za rychlé zaškolení
  • Novoroční večírek pro všechny zaměstnance s hodnotnými cenami, neomezenou konzumací piva a vína
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.