PROJEKTOVÝ MANAŽER (50-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáme zkušeného projektového manažera, který se bude starat o řízení a koordinaci projektů v oblasti výzkumu a vývoje. Pokud máte schopnost vést týmy, plánovat a dosahovat cílů projektu, tak tato pozice je určena právě pro Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER (50-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Řízení projektů výzkumu a vývoje od fáze konceptu až po zahájení výroby
  • Vedení přidělených vývojových inženýrů
  • Plánování, koordinace a řízení projektů s důrazem na čas, kvalitu a náklady
  • Podpora a motivace členů v týmu
  • Komunikace se zákazníky a interními zainteresovanými stranami ohledně stavu projektu, problémů a KPI
  • Reporty a prezentace průběhu a výsledků projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • 3-5 let odborné praxe v projektovém řízení v oblasti vývoje produktů a výzkumu a vývoje
  • AJ slovem i písmem
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Pestré bonusy a prémie
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí