PERSONALIST(K)A

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete pracovat v báječném kolektivu a láká vás výrobní sektor? Jste organizační typ, plánování vás baví a snadno se domluvíte anglicky? Máte zkušenosti v oblasti HR a chcete kariérně růst? Tak mi zašlete Váš životopis! Mezinárodní stabilní společnost hledá kolegyni/kolegu na pozici PERSONALIST(K)A.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na náborech
  • Podpora manažerům a zaměstnancům
  • Správa HR administrativní agendy
  • Spolupráce na optimalizaci HR procesů
  • Školení zaměstnanců a spolupráce s ostatními odděleními
  • Zpracování HR reportů a statistik

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost
  • Schopnost práce pod tlakem a time management

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook a telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dopravu
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské pracovní prostředí

    Lokalita: okres Žďár nad Sázavou