FINANČNÍ SPECIALISTA (OD 75.000 KČ)

Neaktivní nabídka

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru? Komunikujete německým a anglickým jazykem? A máte praxi v oblasti účetnictví a financí? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FINANČNÍ SPECIALISTA (OD 75.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Poskytování komplexního účetního poradenství
  • Analýza finančních dat a příprava výkazů a reportů
  • Správa akciových programů
  • Účast na auditech
  • Spolupráce s klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví a financí
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s audity
  • Znalost příslušných účetních standardů a právních předpisů.
  • Komunikativní znalost anglického a německého jazyka
  • Znalost MS Office
  • Analytické myšlení
  • Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na Home Office
  • Benefitní program
  • Příspěvek na stravování, sport a vzdělání
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Možnost profesního růstu

  • Lokalitu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.