JUNIOR HR SERVICES ADMINISTRATOR (OD 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste komunikativní a prozákaznický přístup vám není cizí? Máte pokročilou znalost anglického a německého jazyka? Skvělé, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: JUNIOR HR SERVICES ADMINISTRATOR (OD 35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Odpovídání na dotazy zaměstnanců ohledně používání HR aplikací
  • Zajišťování návodů a instrukcí pro správné používání aplikací
  • Poskytování informací jako je hodnocení zaměstnanců, nábor nových zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
  • Poskytování informací o otevřených pozicích a požadavcích na přihlášení
  • Asistence při procesu přihlášení a vyplňování formulářů
  • Komunikace, řešení dotazů, poskytování informací a řešení problémů v anglickém a německém jazyce
  • Identifikace a analýza problémů souvisejících se správností dat v HR systému
  • Příprava a vytváření školících materiálů pro zaměstnance
  • Koordinace a komunikace s mezinárodními týmy

Co požadujeme?

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Pokročilá znalost AJ a NJ
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s používáním C-Ontact výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na Home Office
  • Benefitní program
  • Příspěvek na stravování, sport a vzdělání
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Možnost profesního růstu

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.