FINANČNÍ ÚČETNÍ JUNIOR I SENIOR (40. - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovaný ekonomický obor, nebo budete právě maturovat anebo máte delší praxi na pozici finanční účetní? Pokud ANO a chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která je již 30 let na trhu, tak mi pošlete Váš životopis k posouzení! Hledáme vhodné uchazeče na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ JUNIOR I SENIOR (40. - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování kompletního účetnictví - seniorštější pozice
  • Zpracování faktur, účtování bankovních výpisů, správa pokladny – juniorštější pozice
  • Vystavování faktur
  • Komunikace s dodavateli a klienty
  • Zpracovávání jednoduchých reportů
  • Spolupráce na uzávěrkových pracích
  • Příprava podkladů přiznání k DPH, KH, SH + kontroly
  • Spolupráce s hlavní účetní a dalších členů na finančním oddělení + daňový poradce i auditor
  • Zpracování statických výkazů za společnost
  • Spolupráce na auditech (statutární, US GAAP, SOX a interních)

Co požadujeme?

  • Min SŠ ekonomický obor
  • Seniorní pozice – nutná praxe a výborná znalost účetních zákonů
  • Juniorní pozice – uvítáme krátkodobou praxi v oboru
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Výborná znalost MS Office, s důrazem na MS Excel
  • Samostatná a pečlivá osobnost
  • Chtít se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 55.000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Po zapracování možnost homeoffice
  • Staráme se o své lidi – vzděláváme je jak profesně, tak jazykově
  • Máme spoustu příspěvků a benefitů (sport, kultura,…)
  • Na odpočinek od práce máme 25 dní
  • Stravenky
  • Nabídneme Multisportkartu, občerstvení na pracovišti
  • Za dobrou práci budete odměněni
  • Místo výkonu práce Praha 1

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.