STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S NJ (40.-55.000Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání, dobré vyjednávací schopnosti a oblast technického nákupu vám není cizí? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete využít při své práci němčinu? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S NJ (40.-55.000Kč)

Pracovní náplň

  • Nákup zboží, služeb a investic
  • Strategické řízení dodavatelů
  • Vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání o cenách
  • Administrativa spojená s objednáváním
  • Reportování výsledků
  • Analýzy

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání – technický obor velkou výhodou
  • Praxi v oblasti nákupu v technickém odvětví
  • Znalost anglického NEBO německého jazyka - komunikativní úroveň

Co nabízíme?

  • 25 dní placeného volna
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Finanční bonusy a příspěvky

  • Místo výkonu práce: Česká u Brna