ASISTENT/KA ŘEDITELE NÁKUPU S AJ

Neaktivní nabídka

42000 - 44000 Kč

Jste administrativně i organizačně zdatní? Uvítáte komunikaci v angličtině na denní bázi? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Celosvětově uznávaná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASISTENT/KA ŘEDITELE NÁKUPU S AJ

Pracovní náplň

  • podpora viceprezidenta společnosti
  • organizace kalendáře
  • zajištění zápisů z meetingů
  • komunikace napříč odděleními společnosti (výroba, nákup, kvality, konstrukce…)
  • příprava prezentací a podkladů
  • přijímání návštěv
  • plánování zahraničních cest (zajištění letenek, rezervace ubytování)
  • vyúčtování služebních cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici (z výrobní společnosti výhodou)
  • angličtinu – pokročilou znalost (slovem i písmem), denní využití
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 dnů dovolené navíc
  • kafetérii
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • dotované stravování

  • nástup možný IHNED případně dohodou
  • pracoviště: Praha Východ (cca 15km severně od Prahy)