RECEPČNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako RECEPČNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností

Pracovní náplň

  • DENNÍ OBSLUHA RECEPCE – VÝDEJ KLÍČŮ, PŘÍSTUPOVÝCH KARET, OBSLUHA EPS, DALŠÍ POKYNY DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA
  • EVIDENCE NÁVŠTĚV
  • NOČNÍ SMĚNA - OBCHŮZKOVÁ ČINNOST – KONTROLA PO BUDOVĚ – UAVŘENÍ OKEN, DVEŘÍ, KONTROLA UZÁVĚRŮ VODY

Co požadujeme?

  • ČISTÝ VRT
  • CERTIFIKÁT STRÁŽNÝ
  • ZÁKLADNÍ ZNALOST NA PC
  • ZODPOVĚDNOST

Co nabízíme?

  • 120 Kč/hodinu
  • ZKRÁCENÝ NEBO PLNÝ ÚVAZEK
  • 12TI / 8MI HODINOVÉ SMĚNY
  • DENNÍ, NOČNÍ SMĚNY DLE ROZVRHU OD PO-NE, POPŘ.KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
  • SMLOUVA HPP
  • IHNED NEBO DOHODOU
  • MOŽNOST ROZLOŽENÍ SMĚN
  • PRÁCE V ČISTÉM UNIVERZITNÍM PROSTŘEDÍ – NEJEDNÁ SE O VJEZDOVOU ANI PĚŠÍ VRÁTNICI,
  • KOLEKTIV CCA 5TI ZAMĚSTNANCŮ

  • Pozice vhodná pro ID, OZP

  • Místo výkonu práce: BRANIŠOVSKÁ ULICE, J.BORECKÉHO, ČESKÉ BUDEJOVICE