VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODD. - PLAT+ZAJÍMAVÉ BENEFITY

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte již za sebou praxi na pozici hlavní účetní výrobní firmy? Jste houževnatí, máte rádi systém a řád? Navíc Vám komunikace v anglickém jazyce nečiní sebemenší problém? Dokážete s přehledem nejenom vést, ale bravurně podpořit? Právě hledáme kandidáta na pozici Hlavní účetní - možná jste to VY! Představte se mi v životopise a můžete začít!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na vedení účetní agendy v souladu s legislativou
  • Komunikace s org. státní správy
  • Komunikace se zákazníky, externími dodavateli i odděleními napříč společností
  • Zpracování statistik
  • Tvorba měsíčních a ročních závěrek a reportů
  • Správa finančních kont
  • Zodpovědnost za správnou kontrolu a následnou evidenci
  • Klíčový prvek v podpoře zaměstnanců i zákazníků ohledně finanční oblasti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Prokazatelná praxe hlavní účet ve výrobní firmě min. 3 roky
  • Znalost podvojného, mzdového účetnictví a orientace v problematice daní
  • Práce na PC - Balíček MS Office, kontingenční tabulky, interní systém
  • AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • Pečlivost, samostatnost, efektivita, dynamický přístup

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sickdays
  • Roční prémie
  • Finanční podpora při relokaci
  • Benefitní karta
  • Příspěvek na dopravu až 4.200 Kč/ měsíc
  • Dotovaná strava
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Rožnov pod Radhoštěm

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.