METROLOG JUNIOR NA DPP

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Jsi ještě studentem technické školy a chceš už získat praxi v oboru? Vyznáš se v technické dokumentaci a chcete se dál rozvíjet v oblast kvality pod střechou nadnárodní firmy? Zajímáš se o kvalitu a měření? Zašli svůj stručný životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha měřícího a monitorovacího zařízení
  • Nastavování modelových zařízení dle potřeb zákazníka
  • Kontrola vzorků a vystavení potřebné dokumentace
  • Spolupráce s dalšími odd. výroby
  • Návrhy úprav zařízení dle metrologické analýzy vedoucí ke zvýšení kvality výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost základních měřidel
  • Práce na PC
  • Základní znalost Angličtiny
  • Chuť se učit a rozvíjet v oboru

Co nabízíme?

  • Osobní ohodnocení
  • Čvrtletní a věrnostní bonusy
  • Kariérní postup a navyšování mzdy
  • Pružná pracovní doba
  • Dotovaná strava
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Místo výkonu: Brno komárov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.