KOORDINÁTOR STERILIZAČNÍCH POSTUPŮ - PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Disponujete vzděláním v oblasti chemie a máte již zkušenosti se sterilizací, třeba ze zdravotního zařízení? Znáte pojem plynová chromatografie, zodpovědnost a preciznost je Vaše druhé já? Pokud je Vaší vášní analýza a následné řešení, navíc se domluvíte anglicky, vůbec neváhejte - zašlete mi svůj životopis a staňte se SPECIALISTOU STERILIZACE na našem oddělení!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně budete řídit testování materiálu jak na poli interním, tak externě
  • Podílíte se na vývoji nových testovacích metod
  • Nesete zodpovědnost za plnění předepsaných postupů ve svěřeném úseku
  • Stanete se komunikačním prvkem odd. napříč společností i externími dodavateli, či poskytovateli služeb
  • Spolupracujete s kolegy na bezchybném provozu oddělení, provádíte analýzy, vyhodnocujete a podáváte reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - obor chemie
  • Praxe na podobné pozici podmínkou
  • Znalost metod plynové chromatografie
  • Orientace v oblasti sterilizačních postupů
  • Výhodou jsou zkušenosti s vedením menšího týmu a oblasti kontroly kvality v oblasti výroby zdravotních pomůcek
  • AJ - komunikativní - slovem i písmem
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 33.000 Kč/ podle zkušeností
  • Letní a zimní Prémie
  • Práce v čistém prostředí se stálou teplotou
  • Příspěvky a Benefitní program
  • Více než 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Pravidelná péče o zdraví v podobě balíčků
  • Firemní akce a kurzy
  • Letní tábor pro děti zaměstnanců
  • Místo výkonu: Slavkov u Brna

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.