DATABÁZOVÝ SPECIALISTA (55-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

Připojte se k našemu týmu jako plnohodnotný specialista na IT správu a podporu. Hledáme zkušeného kandidáta, který se bude starat o administraci, podporu a zabezpečení prostředí JDE, audity SoX, SQL reporting, poskytování technických rad, technické a aplikační školení, analýzy systémů a správu systému čárových kódů a štítků. Pokud máte zájem se ucházet o tuto pozici, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Pracovní náplň

  • Poskytování odborných znalostí pro řešení všech IT problémů
  • Plánování, sledování, organizace a dohled nad projekty
  • Poskytování rad a technického školení všem zaměstnancům ve všech postupech a procesech IT
  • Provádění testů a vyšetřování všech problémů s aplikacemi a doporučování a poskytování řešení
  • Přispívání k udržování přesných a aktuálních systémů pro správu dokumentů
  • Udržování znalostí všech procesů správy systémů
  • Podpora uživatelů tiskáren štítků a softwaru
  • Podpora WAN/LAN/WIFI + IoT

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru informatika nebo technická SŠ
  • 5 let praxe na podobné pozici
  • Znalost systému JDE, SoX, systémů čárových kódů a štítků
  • Výhodou je znalost systému SAP, správa SQL a reportování PowerBI
  • Plynulá znalost angličtiny
  • JDE prostředí, MS Office - pokročilý uživatel, technický přehled IT (HW, SW, licencování), LAN/WAN, IoT
  • Výhodou je reportování SQL a PowerBI, správa SQL, PowerApps, UI Path
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Znalost systému JDE, SoX
  • Analytické a řešení problémů

Co nabízíme?

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Lokalitu: Chomutov