KONSTRUKTÉR JUNIOR / SENIOR M/Ž (40-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáme konstruktéry do našeho týmu. Ovládáš ideálně Creo5 a si kreativní? Směruješ do vývoje, ale nevadí ti případně začít na menším projektu? Zvládneš pracovat ve fajn týmu, který tě podrží, ale samostatná práce ti taky nevadí? Výborně! Pošli nám svůj životopis a staň se: KONSTRUKTÉR JUNIOR / SENIOR M/Ž (40-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Vývoj strojů - automatizace
  • Zpracování technické a výkresové dokumentace 3
  • Zpracování 3D modelů
  • Kooperace s kolegy z dalších oddělení
  • Spolupráce na zprovoznění stroje
  • Podíl na vývojovém směrování společnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost CAD systému, Creo5
  • Praxi s konstrukci
  • Schopnost porozuměn AJ
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home Office
  • Vlastní stravovací zařízení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Podpora zdravého životního stylu
  • Příspěvky na kulturu, sport, zdraví a dovolenou
  • Příspěvky na pojištění

  • Lokalitu: Pardubic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.